promo_img

Task Manager

Wszystkie procesy i wielopoziomowe zarządzanie zespołem w czasie rzeczywistym w jednym miejscu.
check
Automatyczne generowanie zadań na podstawie zlecenia
check
Indywidualne przypisywanie zadań do wykonawców
check
Usprawniona i terminowa komunikacja między pracownikami
check
Pełna informacja o szczegółach produkcji towarów
DRUK może pomóc Ci pozbyć się niektórych problemów:
check
Używasz przestarzałego systemu przetwarzania zamówień. Większość zamówień jest przetwarzana na kolanach w notebookach.
check
Tracisz zbyt dużo czasu pomiędzy przyjęciem zamówienia, rozpoczęciem produkcji i każdym kolejnym etapem, ze względu na brak wygodnego i terminowego systemu komunikacji i powiadomień.
check
Brak zautomatyzowanego systemu przetwarzania zamówień. Wszystkie karty techniczne są tworzone ręcznie, z wysokim procentem nieścisłości i błędów, bez synchronizacji z magazynem itp.
check
Chaotyczny proces koordynacji między pracownikami różnych działów prowadzi do błędów w produkcji, niewłaściwego wykorzystania materiałów z magazynu, a w rezultacie do opóźnień w gotowości zamówień.
Czym jest Task Manager?

System automatycznego generowania zadań produkcyjnych dla zlecenia

Jak tylko zamówienie zostanie opłacone przez klienta, jest ono automatycznie dodawane do listy zadań produkcyjnych (pre-press, druk, post-press, logistyka). Zamówienie może zostać złożone przez klienta lub przez kierownika drukarni. 

Zlecenie może być również edytowane w dowolnym momencie (w przypadku, gdy klient zapomniał dodać layout lub klient wspomniał o ważnych informacjach, które kierownik może dodać jako komentarz dostępny w szczegółach produkcji).

img

Obszar roboczy pracownika z listą zadań

Po wygenerowaniu zadań są one umieszczane w odpowiednich sekcjach, w których pracownik może je zobaczyć. Dzięki wygodnemu filtrowaniu (według pracownika, numeru zamówienia lub typu produktu, pilności, statusu, etapu produkcji) pracownik może sortować i widzieć nowe zadania przypisane tylko do niego. 

Istnieje możliwość dodania wyskakującego okienka na tle zadań.

img

Mobilna adaptacja interfejsu dla pracowników hali produkcyjnej

Dla pracowników hali produkcyjnej, którzy są zawsze w ruchu i zajęci produkcją, bardzo ważny jest szybki dostęp do swoich zadań i posiadanie wszystkich kompletnych informacji dotyczących produkcji na wyciągnięcie ręki, bez konieczności podchodzenia do komputera. Właśnie dlatego opracowaliśmy mobilną adaptację DRUK.engine, która umożliwia wygodne przeglądanie zadań w dowolnym miejscu i czasie.