features_header

Індивідуальна адаптація системи керування друкарнею під спеціалізацію вашого бізнесу

Сервісне рішення для друкарень з їхньою спеціалізацією та процесами
Запит демо

Dostępne moduły do podłączenia TEST

Osobisty sklep z stroną internetową
Moduł znajdzie się w podstawowym zestawie modułów systemu tylko do końca 2022 roku. Strona jest dostosowana do SEO i wszystkich innych gadżetów nowoczesnego silnika.
Alternatywne style dla strony internetowej
Zmiana koloru akcentu, zdjęcia i tekstów - możliwości wersji podstawowej. Specjalna adaptacja strony internetowej do specyfiki drukarni i życzeń docelowych odbiorców – dodatkowy moduł dla strony internetowej.
Automatyzacja przygotowania do druku
Doprowadzenie plików do standardów drukarni, automatyzacja rutynowych procesów przetwarzania plików na potrzeby produkcji. Możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb przedsiębiorstwa.
Zarządzanie zespołem
Zarządzanie zespołem – to zadanie komu co robić, generowanie tych zadań jest automatyczne. "Zarządzanie rolami" - osobiste ustawienia dostępu do każdego modułu … .
Magazyn
To zarządzanie i kontrola materiałów na magazynie, rozliczanie kosztów i nie tylko.
Zwojowy druk
Specjalny interfejs na stronie internetowej i w Waszym systemie CRM. Algorytmy kalkulacji kosztów rolkowych prac, weryfikacji plików i opadania pasków do druku i obróbki końcowej produktów w rolach.
Lista etykiet
Specjalny interfejs do produktów z cięciem konturowym w arkuszach. Na zawsze zapomnicie o takich pytaniach jak "Ile ich zmieści się na arkuszu" czy "A ile kosztują X okrągłe naklejki w rozmiarze Y." Przygotujemy plik do druku oraz plik do rozkroju. Obsługujemy automatyczną krajarkę serii iECHO PK.
Druk wielkoformatowy
Kalkulacja kosztów produkcji druku wielkoformatowego. Typowanie procesów produkcyjnych i dostosowany interfejs. Integracja z serwerem przechowywania i przetwarzania plików.
Druk offsetowy (opracowanie planowene)
Typowanie procesów na potrzeby produkcji offsetowej, dobrze zintegrowane z serwerem przechowywania i przetwarzania plików, pozwalające na powiązanie separacji kolorów i produkcji płyt w jedną całość.
Współpraca z zleceniobiorcą
Import cenników zleceniobiorc i automatyczny wybór algorytmów podwykonawstwa podczas produkcji części lub produktów jako całości.
Bitrix24
Integracja z Bitrix24 umożliwia obliczanie i wystawianie zleceń produkcyjnych bezpośrednio z interfejsu Bitrix. Kompleksowa integracja towarów, płatności, finansów. Uzupełnieniem integracji z Bitrix24 jest integracja z 1c/BAS Accounting.
Ustawienie serwera osobistego
Wybór i konfiguracja własnego serwera lokalnego do przechowywania plików i lokalnej instalacji usług. Zdalny monitoring i wsparcie. Migawki stanów systemu plików (możliwość przywrócenia stanu pliku lub folderu do wymaganej daty).
Features są oczekiwane...
Zostaw zapotrzebowanie
We will contact you and tell you more about what DRUK connection will give you in your market and how long it will take.
Aby uzyskać więcej informacji o współpracy, napisz do nas: [email protected]
Zamówienie demo TEST
partners